Середа, 17.10.2018, 19:15
Вітаю Вас Гість | RSS

Мій сайт

Меню сайту
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Методична робота

 

Комунальний заклад «Маріупольська Загальноосвітня

школа І–ІІІ ступенів № 23 Маріупольської міської ради

Донецької області»

пр. Будівельників, 28, м. Маріуполь, Донецька обл., 87534; тел. 37–00–90

 

НАКАЗ

 

Від 08.06.2017 133

м. Маріуполь

 

Про результати роботи з обдарованими

дітьми в 2016-2017 н.р.

 

Роботу з обдарованими дітьми школи було організовано в 2016-2017 навчальному році згідно з Концепцією регіональної стратегії підтримки та розвитку дитячої обдарованості на період до 2020 року та міською цільовою Програмою „Обдаровані діти” . В річному плані роботи школи передбачено розділ «Робота з обдарованими дітьми». Педагогічний колектив ознайомлено з нормативними документами щодо роботи з обдарованими дітьми.

Щодо участі школярів Маріупольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 23 у міжнародних, всеукраїнських та обласних учнівських конкурсах за 2016-2017 навчальний рік:

 

 

Переможцями у міжнародних, всеукраїнських та обласних учнівських конкурсах

стали:

Конкурс

ПІБ учня

Клас

Навчальний заклад (повна назва)

ПІБ учителя, який підготував переможця

1.

 

 

 

Математичний конкурс «Кенгуру»

 

 

 

Козачок Борис Олександрович

5

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Маріупольської міської ради Донецької області»

Думбур Наталя Антонівна

Натаріна Аліна Вікторівна

6

Кривошеєва Оксана Вікторівна

Беляєва Валерія Олегівна

6

Кривошеєва Оксана Вікторівна

Христофорова Ліліана Михайлівна

4

Лугова Наталія Ярославівна

2.

Міжнародний природничий інтерактивний

конкурс «КОЛОСОК».

Семерня Максим Сергійович

Добровольська Валерія Сергіївна

Кісєєва Марія Андріївна

Кліпова Анастасія Ігорівна

Кревська Олександра Тарасівна

Козачок Данило Олександрович

1

 

1

 

1

1

1

 

1

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Маріупольської міської ради Донецької області»

Думбур Наталя Антонівна

Кассай Ліана Валентинівна

 

2

 

Маслацова Ольга Олексіївна

Домбровська Юлія Євгенівна

3

Копитіна Олена Валентинівна

Сараф Володимир Олександрович

3

Косолапова Анастасія Олександрівна

Перлік Владислав Олександрович

Синяков Данило Андрійович

Тимченко Віктор Павлович

Христофорова Ліліана Михайлівна

4

 

4

 

4

 

4

4

Лугова Наталія Ярославівна

Натаріна Аліна Вікторівна

6

Макарова Наталія Миколаївна

 

Рябов Олег Олексійович

9

3.

Всеукраїнський історичний конкурс «Лелека»

Козачок Борис Олександрович

Погібельна Олександра Геннадіївна

Бакурська Вікторія Ігорівна

Корнєєва Катерина Михайлівна

5

 

11

 

11

11

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Маріупольської міської ради Донецької області»

Васильєва Світлана Леонідівна

4.

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Зіркафест»

Косолапова Анастасія Олександрівна

4

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Маріупольської міської ради Донецької області»

Вердибоженко Олена Борисівна (муз.школа № 1)

5.

Всеукраїнська олімпіада «Олімпус»

Акулова Анна Вікторівна

Карімова Єлизавета Андріївна

5

5

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Маріупольської міської ради Донецької області»

Мартиненко Інна Вікторівна

6.

Український конкурс мистецтва «Зоряні квітки»

Байков Ярослав Владиславович

4

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Маріупольської міської ради Донецької області»

Баранова Ольга Володимирівна (муз. Школа №1)

7.

Обласний конкурсі-огляді дитячої художньої творчості «Дерзайте, ви талановиті»

Карімова Єлизавета Андріївна

Чічікова Юлія Андріївна

5

 

9

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Маріупольської міської ради Донецької області»

Добровольська Людмила Савеліївна

8.

Чемпіонат Донецької області з плавання

Світличний Дмитро Олександрович

11

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Маріупольської міської ради Донецької області»

Береснєв Олександр Андрійович

(ДЮСШ «Меотіда»)

9.

Відкритий чемпіонат Донецької області з плавання серед юніорів.

 

 

Результативність участі школярів у позашкільних заходах, творчих конкурсах такі:

 

  • у спортивному конкурсі «Сокіл-джура» учні 9-11 класів посіли ІІ місце в районі;
  • у спортивній грі «Веселі старти» команда школи посіла ІV місце в районі;
  • учні 9-го класу стали учасниками гри «Що? Де? Коли?»;
  • у конкурсі читців «Дослухайся до голосу серця» Бєляєва Валерія, учениця 6-го класу, посіла ІІ місце у районі;
  • у районному конкурсі рефератів «Історія бою під Крутами» Бакурська Вікторія, учениця 11 класу, посіла ІІ місце в районі;
  • у районному етапі конкурсу «Валентинів День» учениця 1 класу, Добровольська Валерія, посіла ІІ місце;
  • у районному етапі вокального конкурсу «Як у нас на Україні» ансамбль нашої школи посів І місце;
  • у військово-патріотичній грі «Джура» команда нашої школи посіла І місце в районі;
  • у районному КВК ЮІР команда школи (5,6 класи) посіла ІІ місце;
  • у Всеукраїнському конкурсі «Таємниці народних ремесел» учениця 1-го класу Кісєєва Марія посіла І місце в номінації «Бісероплетіння, учень 1-го класу Семерня Максим посів ІІ місце в номінації «Вишивка хрестиком»,
  • учениця 5-го класу Карімова Єлизавета та учениця 9-го класу Чічікова Юлія стали переможцями районного етапу фестиваля-огляду «Смарагдовий передзвін»;
  • у районному етапі конкурсу «Годівничка» в номінації «Краща годівничка та пташина хатка» учениця 1-го класу Кісєєва Марія посіла ІІ місце , учень 7–го класу Кошевой Тимур посів ІІ місце, в номінації «Кращий малюнок, поробка, фоторобота» ІІ місце посіла учениця 1-го класу Артамонова Олена,
  • у районному етапі міського конкурсу-огляду ЮІР команда школи (8 клас) посіла ІІІ місце,
  • у районній екологічній грі «Знавці природи» команда школи ( 5-7 класи) посіла І місце,
  • у конкурсі виконавців патріотичних пісень «Пісня у солдатській шинелі» вокальний ансамбль школи посів ІІ місце,
  • переможцями міського конкурсу «Квіти Маріуполя» стали : Татенко К. ( номінація «Канзаши»), Добровольська В. ( номінація «Прикраси з квітів»), Кліпова А. ( номінація «Квілінг»), Волгіна М. ( номінація «Квіти з тканини»).
  • переможцями міського конкурсу «Свято писанки» стали:

-гран-прі – Тюхай Д., І місце – Мадіна С, ІІ місце – Кліпова А. та Добровольська В.

На обліку в міському банку перебуває Світличний Дмитро, учень 11 класу (вид обдарованості – спортивна), кандидатами є - Карімова Єлизавета, учениця 5 класу та Чічікова Юлія, учениця 9 класу (вид обдарованості - літературно-поетична), Косолапова Анастасія, учениця 4 класу (вид обдарованості -музична). У порівнянні з 2015-2016 н.р. кількість таких дітей збільшилась на 2%.

 

 

Директор школи Т.В.Погорєлова

 

Овсяннікова Л.О.

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Copyright MyCorp © 2018
uCoz